Viera a očakávanie -1.časť

A preto si zapamätajte a prijmite Poznanie, že SVETLO VIERY,  VŽDY a za každých okolností máte na dosah
a keď ruku vystriete, JA vám ho vložím do dlane.
A toto SVETLO VIERY, keď vložíte do svojho vnútra, srdca a duše, vám pomôže opäť nájsť Lásku vo vašom Živote a obnoviť Vieru a Dôveru v Seba samých, v Život, v Lásku, v Boha, v Stvoriteľa a vo Vesmír ako taký.
Toto je falošná hra strachu, ktorú s vami začal hrať, aby vám zobral vašu Vieru, ale zároveň, aby vám zobral aj možnosť, ktorá vám bola daná na počiatku Bytia, ako môžete svoju Vieru obnoviť.
A zobral Vám Poznanie, že to Svetlo Viery máte VŽDY na dosah svojej ruky.
A tým, že vám zobral toto Poznanie, vytvára vo vás ľudských bytostiach a v celej vašej spoločnosti veľmi hlbokú priepasť beznádeje, z ktorej sa potom nie len ako jednotlivci, ale celá vaša spoločnosť veľmi ťažko dokážete dostať von, pretože týmto falošným obrazom vám zobral práve toto Poznanie, že Svetlo Viery máte VŽDY na dosah svojej ruky.
„pokračovanie celého textu v priloženom súbore  PDF“

viac v slovenskom jazyku v PDF

FAITH AND EXPECTATION – Part 1.

More in English in PDF

Výtvarné dielo je uverejnené so súhlasom autorky Zuzany Minarčíkovej.
Výtvarné dielo podlieha ochrane autorských práv. Akékoľvek jeho kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o obraz kontaktujte autorku na jej stránku na FB: https://m.facebook.com/Malovanky11/?ref=bookmarks
alebo na mail: zuzana.minarcikova85@gmail.com

Pridaj komentár