Viera a očakávanie -1.časť

A preto si zapamätajte a prijmite Poznanie, že SVETLO VIERY,  VŽDY a za každých okolností máte na dosah
a keď ruku vystriete, JA vám ho vložím do dlane.
A toto SVETLO VIERY, keď vložíte do svojho vnútra, srdca a duše, vám pomôže opäť nájsť Lásku vo vašom Živote a obnoviť Vieru a Dôveru v Seba samých, v Život, v Lásku, v Boha, v Stvoriteľa a vo Vesmír ako taký.
Toto je falošná hra strachu, ktorú s vami začal hrať, aby vám zobral vašu Vieru, ale zároveň, aby vám zobral aj možnosť, ktorá vám bola daná na počiatku Bytia, ako môžete svoju Vieru obnoviť.
A zobral Vám Poznanie, že to Svetlo Viery máte VŽDY na dosah svojej ruky.
A tým, že vám zobral toto Poznanie, vytvára vo vás ľudských bytostiach a v celej vašej spoločnosti veľmi hlbokú priepasť beznádeje, z ktorej sa potom nie len ako jednotlivci, ale celá vaša spoločnosť veľmi ťažko dokážete dostať von, pretože týmto falošným obrazom vám zobral práve toto Poznanie, že Svetlo Viery máte VŽDY na dosah svojej ruky.
„pokračovanie celého textu v priloženom súbore  PDF“

viac v slovenskom jazyku v PDF

FAITH AND EXPECTATION – Part 1.

More in English in PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
malý rozmer /priemer 6 cm              stredný rozmer / priemer 12 cm
veľký rozmer / priemer 15 cm         najväčší rozmer / priemer 25 cm

Pridaj komentár