Kliatby a prekliatia -1.časť

Všetky, kliatby a prekliatia sú energeticky vytvorené hlavou pýchy nadradenosti.
Táto hlava pýchy vo vás narastie v okamihu, keď ako ľudská bytosť stratíte sami v sebe SÚCIT.
A tým, že v sebe vytvoríte ktorúkoľvek z emócií, či pocitov – hnevu, hanby, nehodnosti, zlyhania, bezmocnosti, bezradnosti, nemohúcnosti, nenávisti, zlosti, závisti, žiarlivosti, poníženia – ktorýkoľvek z týchto pocitov, hlava pýchy – nadradenosť, neprijíma, lebo jej berie jej vlastnú moc.
A práve táto energia neprijatia, pocitu od vašej vlastnej hlavy pýchy Nadradenosti, vytvára energiu kliatby , či prekliatia, ktorú potom vytvoríte v svojich myšlienkach, alebo vypoviete slovami.
A je to tak preto, že emócie, ktoré som vymenoval tú hlavu pýchy nadradenosti z toho piedestálu moci nad vami, energeticky dáva dole.
„pokračovanie celého textu v priloženom súbore  PDF“

viac v PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
Cena: malý rozmer /priemer 6 cm / 10,-€               stredný rozmer / priemer 12 cm / 15,-€
veľký rozmer / priemer 15 cm / 20,-€             najväčší rozmer / priemer 25 cm / 40,-€

Pridaj komentár