Dôvera, Úcta, Pokora, Súcit -1.

A to, že vytvárate to napätie, ktoré energeticky vytvorí ťažobu hmoty,  je spôsobené tým, že máte v sebe vytvorenú nedôveru. Absolútna Dôvera spolu s uvoľnením, ak by ste to dokázali v sebe cítiť, vám  dovolí splynúť s vodou a potom dokážete ležať na hladine vody a pohybovať sa spolu s ňou, lebo sa energeticky stanete jej nedeliteľnou súčasťou a vtedy sa nepotopíte. A je to tak preto, lebo tá absolútna Dôvera vám pomohla, aby ste prestali  klásť akýkoľvek odpor. Odpor, ktorý vytvoril napätie  vo  vašich bunkách, svaloch, kostiach, koži, vnútorných orgánoch a spôsobil  tiaž hmoty – vás samotných, čo vás sťahuje dole a to je zhmotnenie vášho strachu. A je to práve strach, ktorý vo  vás  vytvoril nedôveru.
A to je ďaľší uzatvorený kruh.  Je to jeden z najzákladnejších kruhov, ktoré  vo vás strach vytvára, pretože tento kruh vám berie Dôveru.
„pokračovanie celého textu v priloženom súbore  PDF“

viac v slovenskom jazyku v PDF

TRUST, RESPECT, HUMILITY, COMPASSION – Part 1.

More in English in PDF

 

 

Anjel čistoty

Výtvarné dielo je uverejnené so súhlasom autorky Zuzany Minarčíkovej.
Výtvarné dielo podlieha ochrane autorských práv. Akékoľvek jeho kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o obraz kontaktujte autorku na jej stránku na FB: https://m.facebook.com/Malovanky11/?ref=bookmarks
alebo na mail: zuzana.minarcikova85@gmail.com

Pridaj komentár