Dôvera, Úcta, Pokora, Súcit -1.

A to, že vytvárate to napätie, ktoré energeticky vytvorí ťažobu hmoty,  je spôsobené tým, že máte v sebe vytvorenú nedôveru. Absolútna Dôvera spolu s uvoľnením, ak by ste to dokázali v sebe cítiť, vám  dovolí splynúť s vodou a potom dokážete ležať na hladine vody a pohybovať sa spolu s ňou, lebo sa energeticky stanete jej nedeliteľnou súčasťou a vtedy sa nepotopíte. A je to tak preto, lebo tá absolútna Dôvera vám pomohla, aby ste prestali  klásť akýkoľvek odpor. Odpor, ktorý vytvoril napätie  vo  vašich bunkách, svaloch, kostiach, koži, vnútorných orgánoch a spôsobil  tiaž hmoty – vás samotných, čo vás sťahuje dole a to je zhmotnenie vášho strachu. A je to práve strach, ktorý vo  vás  vytvoril nedôveru.
A to je ďaľší uzatvorený kruh.  Je to jeden z najzákladnejších kruhov, ktoré  vo vás strach vytvára, pretože tento kruh vám berie Dôveru.
„pokračovanie celého textu v priloženom súbore  PDF“

viac v slovenskom jazyku v PDF

TRUST, RESPECT, HUMILITY, COMPASSION – Part 1.

More in English in PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
malý rozmer /priemer 6 cm              stredný rozmer / priemer 12 cm
veľký rozmer / priemer 15 cm         najväčší rozmer / priemer 25 cm

Pridaj komentár