Rovnocennosť – 1. časť

A nehovorím vám to len vo vzťahu k ženám, ale všeobecne k všetkým ľudským bytostiam, pretože v svojich zrodeniach prichádzate raz ako žena a inokedy ako muž.
A preto v rámci bytia tu na Matke Zemi ste všetky tieto sľuby dávali, či ste teraz narodený ako žena či muž.
A preto nie len ženy sa potrebujú oslobodiť a zrušiť tieto sľuby a prísahy, aby vrátili sami sebe slobodu, ale rovnako to potrebujú urobiť aj muži.
Energia Lásky a to bezpodmienečnej Lásky, ktorú ako ľudské bytosti vytvárate v srdci, keď cítite Posvätnú Lásku, alebo držíte v náručí  svoje milované deti, ako jediná energia dokáže vo vašich nasledujúcich inkarnáciách tieto sľuby a prísahy na nevedomých rovinách rozpúšťať a opäť  transformovať na energiu Lásky.
“Pokračovanie celého  textu v priloženom súbore PDF”.

viac v slovenskom jazyku v PDF

EQUALITY – Part 1.

More in English in PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
Cena: malý rozmer /priemer 6 cm / 10,-€               stredný rozmer / priemer 12 cm / 15,-€
veľký rozmer / priemer 15 cm / 20,-€             najväčší rozmer / priemer 25 cm / 40,-€

Pridaj komentár