Zákon zachovania energie -1 časť


LÁSKA, JEDINE LÁSKA, JE NAJMOCNEJŠIA  ENERGIA V CELOM VESMÍRE, KTORÁ DOKÁŽE LIEČIŤ A UZDRAVOVAŤ VŠETKY OSTATNÉ ENERGIE, KTORÉ VYTVÁRATE, A KTORÉ VÁM SPÔSOBUJÚ AKÚKOĽVEK BOLESŤ V SRDCI, DUŠI A CELEJ BYTOSTI.

VŠETKY ENERGIE, KTORÉ VYTVÁRATE, A KTORÉ Z VAŠICH ŽIVOTOV ZOSTÁVAJÚ AJ PO SMRTI FYZICKÉHO TELA VAŠOU SÚČASŤOU, AŽ POKIAĽ ICH V LÁSKE NEUZDRAVÍTE, MOŽETE LIEČIŤ POMOCOU NÁSTROJA  LÁSKY, KTORÝ SOM VÁM DAROVAL.

TÝM NÁSTROJOM, KTORÝM ICH MÔŽETE UZDRAVIŤ A LIEČIŤ, JE ODPUSTENIE, BEZHRANIČNÉ, ABSOLÚTNE, BEZPODMIENEČNÉ A NEKONEČNÉ, V  KTOROM SA VŠETKY BOLESTI  SRDCA A DUŠE ROZPUSTIA.
„pokračovanie celého textu v priloženom súbore  PDF“

viac v slovenskom jazyku v PDF

LAW OF CONSERVATION OF ENERGY – Part 1.
More in English in PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
Cena: malý rozmer /priemer 6 cm / 10,-€               stredný rozmer / priemer 12 cm / 15,-€
veľký rozmer / priemer 15 cm / 20,-€             najväčší rozmer / priemer 25 cm / 40,-€

Pridaj komentár