Orientácia stromov – 1.časť

Orientácia stromov, ktorú robíte vracia stromom,  Poznanie o tejto prepojenosti a vzájomnej previazanosti. Poznanie pomáha stromom liečiť a uzdravovať v hlbokej a čistej Láske ich nesmiernu bolesť, v ktorej žijú.
Práve Poznanie o vzájomnej prepojenosti a previazanosti Života na Matke Zemi im pomáha liečiť ich Bolesť, a zároveň im dáva nesmiernu silu, aby dokázali toto svoje poslanie aj naďalej napĺňať, napriek tomu, že Vy, ako ľudské bytosti, všemožnými spôsobmi ich poslanie stále maríte.
Napojenie stromov na ich Pradávnu Múdrosť a Poznanie o prepojenosti všetkých foriem Života na Matke Zemi je nesmierne dôležité, pretože lieči bolesť stromov a zároveň im vracia späť silu a schopnosť, aby sa naďalej snažili rásť a zalesňovať územia, kde ste VY- ľudské bytosti, stromy zničili, a to akýmkoľvek spôsobom.
„pokračovanie celého textu v priloženom súbore  PDF“

viac v PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
Cena: malý rozmer /priemer 6 cm / 10,-€               stredný rozmer / priemer 12 cm / 15,-€
veľký rozmer / priemer 15 cm / 20,-€             najväčší rozmer / priemer 25 cm / 40,-€

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *