Cukor a bič – 1.časť

Nechcem sa rozhodnúť, keď nepoznám súvislosti. Moje vnútro to odmieta, až kričí, že potrebujem poznať dôsledky toho, čo sa stane, keď si jedno alebo druhé vyberiem. Nemôže predsa odo mňa nikto chcieť, aby som sa rozhodovala, keď neviem, čo mi to prinesie.
Vnímam to ako nespravodlivosť, že to odo mňa niekto chce, aby som sa takto rozhodovala.
Ani dieťa sa nerozhoduje samé, keď nepozná riziká svojho konania a preto za dieťa rozhodujú rodičia a tak ho chránia pred nebezpečenstvom, ktoré by mu hrozilo, pretože dieťa nepozná dôsledky svojho konania a rozhodovania.
Hnevá ma to, že sa musím rozhodnúť a nechápem prečo odo mňa Vesmír chce, aby som sa rozhodla, keď neviem, čo mi to prinesie, keď malým deťom dal ochranu a pomoc prostredníctvom ochrany  cez ich rodičov, tak prečo ju nemám aj ja sama, prečo ju nedal aj mne.

“Pokračovanie celého textu v priloženom súbore PDF.”

VIAC v PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
Cena: malý rozmer /priemer 6 cm / 10,-€               stredný rozmer / priemer 12 cm / 15,-€
veľký rozmer / priemer 15 cm / 20,-€             najväčší rozmer / priemer 25 cm / 40,-€

Pridaj komentár