12 energetických lúčov -1.časť

Intenzita svetla, ktorú pevnina vyžaruje, je spojená s vibráciami ľudských bytostí, ktoré na tom mieste žijú a to svetlo závisí od toho, aké vibrácie oni vytvárajú a vyžarujú.
Čím je svetlo jasnejšie, ktoré sa z toho územia vyžaruje, tak tam je u ľudských bytostí viacej Radosti, Šťastia, Slobody, Veselosti, Hravosti, Tvorivosti, Spokojnosti a Pokoja. A tým, že je tam Pokoj, je tam MIER.
To sú vibrácie Lásky a tým je to miesto svetlejšie a jasnejšie.
Čím je viacej ponorené do tmy, tým je vibrácia ľudských bytostí nižšia a tým je v nich viacej bolesti, strachu, neslobody, nespravodlivosti a utrpenia, ale zároveň aj hnevu, nenávisti a bezmocnosti.
Toto je energetické vyjadrenie Matky Zeme vo Vesmíre.
Energetické vyžarovanie Matky Zeme do Vesmíru, je cez toto Svetlo.
„pokračovanie celého textu v priloženom súbore  PDF“

viac v PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
Cena: malý rozmer /priemer 6 cm / 10,-€               stredný rozmer / priemer 12 cm / 15,-€
veľký rozmer / priemer 15 cm / 20,-€             najväčší rozmer / priemer 25 cm / 40,-€

Pridaj komentár