Láska, duša a strach – 1.časť

Otázka: Kedy sme šťastní? Niekto povedal : Keď dokážeme robiť rozhodnutia, aby sme zmenili to, čo nám nevyhovuje. Ak to robíme, žijeme v súlade so svojím vedomím.
Ja som to tak necítila a moja odpoveď bola, že sme šťastní vtedy, ak žijeme v súlade s našou dušou. Prosím Ťa ako to teda je, kedy sme šťastní, keď žijeme v súlade s vedomím alebo v súlade s dušou?

Odpoveď: Odpoveď na túto otázku si si dala sama.
Jedine keď žijete v súlade so svojou dušou, vtedy ste v Harmónii so Životom.  Vtedy ste šťastní, pretože sa nesiete na vlne svojho vlastného vnútorného pohybu a zmien. Práve preto som vám daroval dar „SLOBODNÉHO  ROZHODOVANIA“, aby ste sa ako ľudské bytosti vždy mohli rozhodnúť tak, aby ste boli v súlade so svojou dušou. Šťastní ste vtedy, keď naozaj ste v súlade s dušou, lebo DUŠA JE ODRAZOM LÁSKY STVORITEĽA.
Keď je to v súlade s vaším Vedomím – fyzickým vedomím, s tým, čo ste si schopní uvedomiť a precítiť, vtedy je to aj váš ľudský súlad, lebo VY sa riadite ako ľudské bytosti fyzickými pocitmi a cez Vedomie cítite. A keď ten pocit, ktorý vám vnukne duša, alebo príde cez dušu do vášho Vedomia, a podľa toho sa potom rozhodnete, to vytvorí ten súlad a zároveň pocit šťastia.
„pokračovanie celého textu v priloženom súbore  PDF“

viac v slovenskom jazyku v  PDF

LOVE, SOUL, FEAR – Part 1

More in English in PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
malý rozmer /priemer 6 cm              stredný rozmer / priemer 12 cm
veľký rozmer / priemer 15 cm         najväčší rozmer / priemer 25 cm

Pridaj komentár