PRENESENÝ POCIT VINY – 1.časť

Tie kamenné gule sú ten PRENESENÝ POCIT VINY.
Tie železné reťaze, ktoré to držia, spájajú a prepájajú je ZODPOVEDNOSŤ tých druhých, ktorú som prijala za moju vlastnú a tie železné okovy na tých rukách a nohách sú môj VLASTNÝ POCIT VINY.
Keby som mala len tie okovy na rukách a nohách, tak dokážem chodiť, pohybovať sa a niečo s rukami urobiť, ale tie reťaze zodpovednosti tých druhých a prenesený pocit viny ma doslova na to jedno miesto prikovali.
“Pokračovanie celého textu v priloženom súbore PDF.”

VIAC V PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
Cena: malý rozmer /priemer 6 cm / 15,-€               stredný rozmer / priemer 12 cm / 20,-€
veľký rozmer / priemer 15 cm / 25,-€             najväčší rozmer / priemer 25 cm / 45,-€

One thought on “PRENESENÝ POCIT VINY – 1.časť

  1. Citim sa pozehnana a plna milosti, ked prijimam Posolstva lasky. Dakujem vrucne za dary a zelam si, aby som Tu a TERAZ ich dokazala pochopit, prijat a zit kazdou bunkou a stali sa mojou nerozdielnou, nedelitelnou a neoddelitelnou sucastou. Katka

Pridaj komentár