SLZY


SLZY vám pomáhajú.
SLZY sú darom vašej duše k tomu, aby vám pomáhali odplavovať bolesť, ktorá sa vytvorila. Môžete tento dar používať a sami potom uvidíte, akú nesmiernu úľavu vám dávajú, ktorú vám vaša duša cez SLZY prináša.
Čo myslíš, prečo muži tak málo plačú?
Prečo je v spoločnosti vytvorený predsudok, že muži nesmú plakať?
Tým, že SLZY vyplavujú bolesť zo srdca, môže do srdca vchádzať LÁSKA. Ak v srdci uzavrieme bolesť a slzy bolesť nevyplavia, srdcia zatvrdnú, sú ako kamene a Láska nemôže do nich vstúpiť. Preto sú mužské srdcia tvrdé ako skala. Tento predsudok v ľudskej spoločnosti vytvoril strach. Je to tak preto, že ak sú mužské srdcia naplnené bolesťou, muži bojujú. Boj vytvoril strach preto, aby podporoval a živil sám seba.
„pokračovanie celého textu v priloženom súbore  PDF“

viac v PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
Cena: malý rozmer /priemer 6 cm / 10,-€               stredný rozmer / priemer 12 cm / 15,-€
veľký rozmer / priemer 15 cm / 20,-€             najväčší rozmer / priemer 25 cm / 40,-€

Pridaj komentár