Pokora a predsudky – 1.časť

Preto tak dlho trvá ľudskej spoločnosti ako takej a zároveň aj každej jednej ľudskej bytosti, aby zlomila a rozpustila predsudky sama v sebe aj v spoločnosti, pretože sa do tejto ľudskej bytosti a zároveň aj do spoločnosti zapisuje energia STRACHU z následného trestu, ktorý prichádza, keď sa tieto predsudky porušia a tým trestom vo veľmi dlhom časovom období vášho vývoja bola práve smrť.
Práve tento Strach zo smrti ako takej, pomáha tieto predsudky v tej spoločnosti stále udržiavať pri živote a preto stále pôsobia a ovplyvňujú život každej ľudskej bytosti, ktorá je súčasťou tejto spoločnosti.
” pokračovanie celého textu v priloženom súbore DPF”

VIAC v slovenskom jazyku PDF

HUMILITY and PREDUJICE – Part 1.
More in English in PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
malý rozmer /priemer 6 cm               stredný rozmer / priemer 12 cm
veľký rozmer / priemer 15 cm             najväčší rozmer / priemer 25 cm

Pridaj komentár