Pokora a pýcha – 1.časť

Je na ľudskej bytosti, či otočí ten kruh Poznania a ochutná aj tie nové Poznania, ktoré sú tam uložené, alebo sa o to ani nepokúsi a bude sa naďalej kŕmiť rovnakými predsudkami a dogmami  spoločnosti, do ktorej sa narodila.
Toto je SLOBODNÉ ROZHODNUTIE, ale zároveň aj ZODPOVEDNOSŤ  každej jednej ľudskej bytostí, ktorá sa na Matku Zem narodila, pretože jej súčasťou je posvätné právo sa slobodne rozhodovať a preto len od nej závisí, či zostane v zovretí starých predsudkov a dogiem, alebo je ochotná  učiť sa prijímať nové informácie a poznania a tak  sama v sebe  dokáže zlomiť okovy tých starých predsudkov a dogiem a dá sama sebe SLOBODU.
” Pokračovanie celého textu v priloženom súbore PDF”

Viac v slovenskom jazyku v PDF

HUMILITY and PRIDE – part 1.
More in English in PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej (stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
Cena: malý rozmer /priemer 6 cm / 10,-€               stredný rozmer / priemer 12 cm / 15,-€
veľký rozmer / priemer 15 cm / 20,-€             najväčší rozmer / priemer 25 cm / 40,-€

Pridaj komentár