RODOVÁ KARMA – 1.časť

Prišiel meč, ale nie fyzicky, on prišiel ako slovo „meč spravodlivosti“.
Zároveň prišla informácia, že to s tou spravodlivosťou je klam, lebo nemusí to tak byť vždy.
Je to uhol pohľadu, ktorým sa ľudská bytosť na ten meč pozrie, lebo pre niekoho, je to v jeho rukách „meč spravodlivosti“,  ale pre druhú ľudskú bytosť z jej uhla pohľadu, je to zase nástroj prostredníctvom, ktorého sa vytvára nespravodlivosť, utrpenie, lebo ten meč dáva moc človeku, ktorý ho v svojich rukách drží a on môže s tým mečom akokoľvek narábať.
Závisí to od toho konkrétneho človeka, ako ten meč použije, či s ním niekomu zotne hlavu, alebo či niekoho s ním bude pasovať na rytiera.
Čiže buď sa ten meč použije ako zbraň, ktorá zoberie život, alebo tá druhá možnosť je, že pasuješ niekoho na rytiera. V princípe je jedno či s tým mečom útočíš, alebo sa brániš, ak pomocou neho zoberieš život druhej ľudskej bytosti.
Vždy je „meč“ nástrojom moci, lebo môže zobrať ten život.
“Pokračovanie celého textu v priloženom súbore PDF”.

VIAC V PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
Cena: malý rozmer /priemer 6 cm / 15,-€               stredný rozmer / priemer 12 cm / 20,-€
veľký rozmer / priemer 15 cm / 25,-€             najväčší rozmer / priemer 25 cm / 45,-€

Pridaj komentár