LÁSKA a NELÁSKA – 2.časť

PRIJATIE je mojou súčasťou, ale keď prejdem závojom zabudnutia pred svojim narodením ako ľudská bytosť, už to častokrát urobiť neviem.
Tým, že neviem prijímať, tak sa preklopím do polarity a bojujem a tým posilním v sebe tie polarity, čiže povedané inými slovami tú dualitu v sebe tvorím.
Tvorím veľmi silnú a nezmieriteľnú dualitu, ktorá nedokáže spolupracovať.
Práve tým neprijatím a to neprijatím čohokoľvek ničím sám seba ako ľudskú bytosť a aj všetkých okolo seba a nedokážem to vôbec vidieť.
Keď vytvorím túto protichodnú polaritu, dostanem sa do stavu, že nedokážem načúvať.
Nedokážem si predstaviť tú skutočnosť, aby sa tie polarity prelínali.
Aby nebola iba čierna a biela, ale aby tým, že sa spoja a prelnú, vytvorili nekonečné množstvo rôznych farieb a ich odtieňov, pretože tak ako biela rovnako aj čierna obsahuje v sebe všetky farby.
Biela aj čierna farba majú v sebe energetický potenciál vytvoriť akúkoľvek farbu, akýkoľvek odtieň aký si len dokážete predstaviť.
Polarita bielej a čiernej farby v sebe energeticky nesie ten potenciál nekonečného poľa všetkých možností.
Práve cez to PRIJATIE a tým, že to PRIJMETE, tak dovolíte, aby sa to nekonečné pole všetkých možností vytvorilo.
“Pokračovanie celého textu v priloženom súbore PDF”.

VIAC v DPF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej ( stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
Cena: malý rozmer /priemer 6 cm    stredný rozmer / priemer 12 cm
veľký rozmer / priemer 15 cm            najväčší rozmer / priemer 25 c