Mužská energia – 4.časť

Obnovenie ROVNOCENNOSTI a ROVNOVÁHY  na Matke Zemi vám samozrejme v tej hmote bude trvať dlhší čas a aby ste to mohli urobiť, potrebujete najprv vrátiť SAMI SEBE  tú ÚCTU k ŽIVOTU.
Práve ÚCTA k ŽIVOTU je to pojítko a prepojenie, energetickej roviny, ktorú zatiaľ nevidíte a tej roviny hmoty, ktorú vnímate a  v ktorej sa pohybujete.
Aby sa vám – ľudským bytostiam podarilo, obnoviť ÚCTU k ŽIVOTU na Matke Zemi, je potrebné, aby ste sa vrátili k POKORE.
Oscilujete totižto medzi dvoma energetickými rovinami pýchy a buď sa nachádzate v energetickej rovine prejavenej pýchy nadradenosti, povýšenosti, nadutosti a chamtivosti alebo sa preklápate do jej skrytej formy – čiže do pozície pýchy obete, ale ani v jednej z týchto polôh pýchy, nie je vašou súčasťou pokora a práve preto neviete obnoviť a vrátiť späť na Matku Zem  ÚCTU k ŽIVOTU ako takému.
Toto je uzatvorený kruh.
Pokračovanie celého textu v priloženom súbore “PDF”.

VIAC v PDF

Mandala je uverejnená so súhlasom autorky Mgr. Janky Bálintovej (stránka www.svetlozeny.sk ) a jej originál je maľovaný na skle.
Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autorky stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.
V prípade Vášho záujmu o mandalu kontaktujte jej autorku na e mail: svetlozeny@gmail.com.
Mandaly sú v rôznych veľkostiach. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.
Cena: malý rozmer /priemer 6 cm    stredný rozmer / priemer 12 cm
veľký rozmer / priemer 15 cm            najväčší rozmer / priemer 25 cm